E-pasts: r88vs@riga.lv     Tālrunis: +371 6781 0722   
        Aktualitātes         Skola šodien         Mācību process         Interešu izglītība         Ārpusstundas         Par skolu    


Skola šodien
Skola šodien > Olimpiādes
O l i m p i ā d e s
Z i n ā t n i s k i    p ē t n i e c i s k i e    d a r b i

> Vecākas olimpiādes

2018./2019.m.g
   A P S V E I C A M ! ! !

    12.a klases skolēns Eduards Gaņkins izcīnīja bronzu medaļu Baltijas 25.Informātikas olimpiādē (Tartu, Igaunija).





    12.a klases skolēns Eduards Gaņkins izcīnīja bronzu medaļu Starptautiskajā informātikas olimpiādē IOI2018 Tsukubā (Japāna)




  LATVIJAS VALSTS OLIMPIĀDES
PRIEKŠMETS VIETA SKOLĒNS, KLASE
INFORMĀTIKA (PROGRAMMĒŠANA) 11.-12. kl. 2. vieta
Eduards Gaņkins, 12.a


  RĪGAS PILSĒTAS IZGLĪTOJAMO ZINĀTNISKĀ KONFERENCE 2018./2019.m.g.
PAKĀPE, Sekcija SKOLĒNS, KLASE TĒMA SKOLOTĀJS
I pakāpe
ANGĻU VALODA
Olegs Veļikanovs, 11.a
COHESION IN INTERVIEWS OF ROBOT SOPHIA;
KOHĒZIJA ROBOTA SOFIJAS INTERVIJĀS
Nadežda Šubņikova
  LATVIJAS ATKLĀTĀS OLIMPIĀDES
PRIEKŠMETS VIETA SKOLĒNS, KLASE
Matemātika 2. vieta
atzinība
atzinība
Elizabete Titāne, 11.a
Kravceva Anna, 5. kl
Dorosevičs Danila, 5.kl

  RĪGAS PILSĒTAS OLIMPIĀDES
PRIEKŠMETS VIETA SKOLĒNS, KLASE
BIOLOĢIJA, 9.-12. kl 3. vieta Sofija Jesse, 10.a
ĢEOGRĀFIJA 10.-12. kl. 2. vieta Mihails Korčevskis, 12.a
FIZIKA, 9.-12. kl 3. vieta
atzinība
atzinība
Darja Sedova, 9.c
Marks Isajevs, 12.a
Eduards Gaņkins, 12.a
INFORMĀTIKA (PROGRAMMĒŠANA) 9.-12. kl 1. vieta Eduards Gaņkins, 12.a
LATVIEŠU VALODA (mazākumtautību skolām) 7.-8. kl. 2. vieta Anastasija Dzjubaka, 8.b
MATEMĀTIKA, 9.-12. kl 2. vieta
2. vieta
Elizabete Titāne, 11.a
Eduards Gaņkins, 12.a
MATEMĀTIKA 5.-8. kl. 2. vieta
3. vieta
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
atzinība
Katarina Vekslere, 7.d
Fēlikss Regzdiņš, 7.a
Aleksa Fomčenkova, 5.e
Daņila Dorosevičs, 5.e
Anna Kravceva, 5.d
Jana Koļcova, 6.a
Artjoms Muldaševs, 6.b
Poļina Taņina, 7.d
VĒSTURE 9.-12.kl. atzinība Mihails Korčevskis, 12.a





  LATGALES PRIEKŠPILSĒTAS KORU SKATĒ

Apsveicām 5.-9. mūzikas klašu meiteņu kori, diriģenti Svetlanu Uldrihu un kormeisteri Marinu Smitu ar iegūto 1.vietu Latgales priekšpilsētas koru skatē.

Apsveicām 2.-4. klašu bērnu kori, diriģenti Svetlanu Uldrihu un kormeisteri Marinu Smitu ar iegūto 1.vietu Latgales priekšpilsētas koru skatē.



  LATVIJAS VALSTS JAUNO PIANISTU 22. FESTIVĀLS - KONKURSS
(vispārizglītojošo skolu ar mūzikas profesionāli orientētā virziena programmas apguvi)

Apsveicam mūzikas klases skolēnus ar iegūto 1. vietu

PRIEKŠMETS/Skolotājs VIETA SKOLĒNS, KLASE
Klavierspēle
Larisa Maļkova
I pakāpe Anna Novaka, 4.c
Klavierspēle
Larisa Maļkova
I pakāpe Ņikita Tolmacovs, 4.c
Klavierspēle
Lidija Doroņina
I pakāpe Aleksandrs Matjušenoks, 4.c
Klavierspēle
Lidija Doroņina
I pakāpe Anna Kiseļova, 6.c
Klavierspēle
Lidija Doroņina
I pakāpe Polina Nikolajeva, 6.c
Klavierspēle
Larisa Maļkova
I pakāpe Artūrs Kazakevičs, 5.c
Klavierspēle
Larisa Maļkova
I pakāpe Alisa Siņajeva, 7.c
Klavierspēle
Jeļena Treijere
I pakāpe Daniela Lešinska, 5.c
Klavierspēle
Jeļena Treijere/ Tatjana Siņica
I pakāpe Darja Sedova, 9.c


  STĀRPTAUTISKĀ SKOLĒNU PĒTNIECISKO DARBU KONFERENCE, LIETUVA, ŠAUĻI
SKOLĒNU MATEMĀTIKAS, INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU UN EKONOMIKAS PROJEKTU DARBI

2. martā mūsu skolas skolēni piedalījās Starptautiskā konferencē, kas norisinājās Šauļos, Lietuvā (Šiauliai University library by Simonas Daukantas Gymnasium, un prezentēja savus projektus.
Konferences dalībnieki:
  6.a klases 6a klases skolēni, Anastasija Fjodorova un Arsenijs Fridrihsons;
  7.d klases skolniece Alisa Losa;
  11.a klases skolēni, Pavels Kopik un Edijs Soms;
Konferēncija notika "Šiauliai University Library". Tika prezentētas dažādas latviešu un lietuvas skolu skolēnu prezentācijas.
Pēc interesantām prezentācijām skolēnem bija īsā pastaigā pa Šauliju. Šis ceļojums bija ļoti interesants un informatīvs.

Projektu vadītājs - Romualda Gavšina.





Latgales priekšpilsētas volejbola sacensībās mūsu vidusskolas meiteņu komanda izcīnīja zelta medaļas un nodrošināja dalību republikas sacensībās "LASE-2019".
Skolas sporta vēsturē tas notika otro reizi!

Apsveicam Annu Krasavinu (12.a), Karinu Martinovu, (11.b), Darju Jeļecku (10.b), Anželiku Ivanovu (10.b), Danu Lavrovu (9.b) un Kseniju Interesovu (9.c).




Zvanu saraksts

STUNDA LAIKS
1. stundano 8:00 līdz 8:40
2. stundano 8:45 līdz 9:25
3. stundano 9:35 līdz 10:15
pusdienas 1.-3. kl.
4. stundano 10:35 līdz 11:15
pusdienas 4.-5. kl.
5. stundano 11:35 līdz 12:15
pusdienas 6.-7. kl.
6. stundano 12:35 līdz 13:15
pusdienas 8.-11. kl.
7. stundano 13:35 līdz 14:15
8. stundano 14:25 līdz 15:05
9. stundano 15:15 līdz 15:55
10. stundano 16:00 līdz 16:40

Skolas informācijas sistēma


Valsts izglītības satura centrs


Mācību mākonis


Programmēšanas apguves programma vispārizglītojošās skolās Latvijā


Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs


Izglītība Rīgā.Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departaments


Atgriezeniskā saite, kas ved uz rīcību


        Aktualitātes         Skola šodien         Mācību process         Interešu izglītība         Ārpusstundas         Par skolu